Apartment with 2 bedrooms and 2 bathrooms of 103m² in Costa Del Sol (N1022611)
Description
View original
Ny udvikling: Priser fra €690.000 til €1.490.000. [Soveværelser: 2 - 3] [Badeværelser: 2 - 3] [Bygget størrelse: 103m2 - 200m2].
Et spektakulært projekt med 34 fantastiske lejligheder og penthouses med 2, 3 og 4 soveværelser, i en perfekt beliggenhed, så du kan nyde den Middelhavsinspirerede livsstil.
Denne praktfulde duplex med 4 soveværelser byder os velkommen i en superb entré, der giver adgang til den generøst størrede stue, der er forbundet med et moderne åbent køkken, der er fantastisk udstyret med top-kvalitets apparater. På dette niveau findes der 2 soveværelser, og på den øverste etage er der yderligere 2 soveværelser med eget badeværelse. Terrassen til ejendommen nyder smukke udsigter over Guadalmina golfbane.
Urbaniseringen vil have behagelige fællesområder som en swimmingpool, anlagte haver, co-working område og fitnessområde. Komplekset, som vil være helt aflåst, vil også have permanente overvågningskameraer og concierge-service.
Derudover ligger dette fantastiske projekt inden for kort afstand fra San Pedro de Alcántara, i Marbella.
Velkommen til dit nye hjem!


