skip to Main Content

Apartment with 2 bedrooms and 2 bathrooms of 128m² in Costa Del Sol (N155X4X5)

Description

Automatisk oversættelse ved hjælp af AI
View original

Ny udvikling: Priser fra €899.000 til €3.399.000. [Soveværelser: 2 - 4] [Badeværelser: 2 - 5] [Bygget størrelse: 127m2 - 290m2].
Det prestigefyldte boliganlæg ligger tæt på den charmerende landsby Benahavís, designet til dem, der søger fremragende luksus og komfort.

Anlægget rummer eksklusivt indrettede 2, 3 og 4-værelses lejligheder samt store penthouses, der alle tilbyder en betagende udsigt over Middelhavet mod Gibraltar og kysterne af Afrika.

Beliggende tæt på det anerkendte La Quinta Golf Club, giver komplekset beboerne nem adgang til golfbaner i verdensklasse. De tilbudte faciliteter er unikke og inkluderer en saltvands pool med jacuzzi, udendørs have-gym med yogaområde, petanque, chillout område med bål og et konferencecenter. Den 24-timers sikkerhed sikrer et sikkert og privat boligmiljø.

Setting

Close to golf • Close to shops • Close to sea • Close to town • Close to schools

Views

Sea • Mountain • Panoramic

Features

Fitted wardrobes • Private terrace • Solarium • Gym • Ensuite bathroom • Jacuzzi

Kitchen

Kitchen-lounge
Nothing to display.

Security

Gated complex • 24 hour security

Parking

Garage • Communal

Orientation

East • South • South west • West

Condition

New construction

Marbella, Costa Del Sol

128 m²

2

38 m²

2

€ 899,000

Mere information

Andre ejendomme du måske kunne lide...

Nær strand Havudsigt
BEL AIR
2
2
123 m²

€ 890,000

Nær strand Havudsigt
MÁLAGA ESTE
2
1
118 m²

€ 880,000

Nær strand Havudsigt Egen pool
ELVIRIA
2
2
117 m²

€ 870,000

close