Apartment with 1 bedrooms and 1 bathrooms of 55m² in Costa Del Sol (N2122411)
Description
View original
Ny udvikling: Priser fra €275.500 til €408.500. [Soveværelser: 1 - 3] [Badeværelser: 1 - 2] [Bygget størrelse: 55m² - 90m²].
Den nye udvikling, du har ventet på: 60 lejligheder, penthouse og lavere etager med en terrasse med 1, 2 og 3 soveværelser beliggende i Alhaurín de la Torre, en kommune, der er blevet anerkendt som en af de bedst vurderede enheder i Malaga takket være sit naturskønne miljø, familievenlige atmosfære og fantastiske forbindelser.
Udviklingen er beliggende i et lukket område med velholdte fællesarealer, designet som et sikkert og privat rum for dig og dine, hvor du kan nyde roen i et miljø omgivet af parker, skoler og alle former for tjenester.
Boligerne
Interiører, der maksimerer plads og lys
Boligerne tilbyder en funktionel fordeling, der sigter mod at optimere pladsen. Integration af køkkenet i stuen skaber et diaphanøst og alsidigt dagområde med en direkte forbindelse til den private terrasse gennem store vinduer.
Denne arkitektoniske konfiguration sikrer maksimal indtrængen af naturligt lys, hvilket skaber lyse og hyggelige interiører hele dagen.
Fællesområder
Lev hver dag, som du forestiller dig
I denne udvikling er dit velbefindende og din families velbefindende prioritet. Vi tilbyder de perfekte faciliteter til at nyde hverdagen og skabe uforglemmelige øjeblikke i fællesskab: sv swimmingpool for voksne, børnepool for børn og et udstyret indendørs fitnesscenter.
Alt dette inden for et område, der giver dig komforten ved at have din egen parkeringsplads og opbevaringsrum.


