skip to Main Content

Apartment with 2 bedrooms and 2 bathrooms of 130m² in Costa Del Sol (N2Z15551)

Description

Automatisk oversættelse ved hjælp af AI
View original

rummelig og lys lejlighed til salg i Reserva de Marbella, beliggende i et roligt og velholdt gated community med 24-timers sikkerhed, ideel for dem, der søger komfort, privatliv og kvalitet i livet på Costa del Sol.

Ejendommen tilbyder 130 m² bygget plads (105 m² anvendelig) og er fordelt på 2 soveværelser og 2 badeværelser, hvilket giver generøse og veldesignede opholdsområder. Stuen er rummelig og fyldt med naturligt lys, med direkte adgang til en behagelig terrasse, som fører direkte til de fælles haver og swimmingpools, hvilket skaber en sammenhængende indendørs-udendørs oplevelse.

Køkkenet er separat og funktionelt, ideelt til daglig brug, og ejendommen inkluderer aircondition og centralvarme, som sikrer komfort hele året. Yderligere funktioner inkluderer indbyggede skabe og et opbevaringsrum, som tilbyder ekstra opbevaringsplads.

Lejligheden er beliggende på 1. sal med liftadgang, med tilpasset udendørs adgang for yderligere bekvemmelighed.

En privat parkeringsplads er inkluderet i prisen, hvilket øger værdien.

Bopælskomplekset har smukke anlagte haver, fælles swimmingpools og en fredelig atmosfære, samt 24-timers sikkerhed, hvilket giver sikkerhed og komfort.

Beliggenheden er fremragende, kun få minutter fra strande, golfbaner, restauranter, supermarkeder og alle nødvendige faciliteter, med nem adgang til Marbella centrum og resten af Costa del Sol.

En fantastisk mulighed for at erhverve en rummelig og velbeliggende ejendom med direkte adgang til grønne områder, ideel som permanent bolig, feriehus eller investering.

Setting

Beachside • Close to town • Urbanisation

Views

Garden • Pool

Features

Covered terrace • Lift • Fitted wardrobes • Private terrace • Storage room

Furniture

Fully furnished

Kitchen

Fully fitted

Utilities

Electricity • Drinkable water • Telephone

Security

Gated complex • 24 hour security

Parking

Garage

Orientation

South

Condition

Excellent • Good

Marbella, Costa Del Sol

130 m²

2

25 m²

2

€ 339,000

Mere information

Andre ejendomme du måske kunne lide...

Nær strand Bjergudsigt
LA DUQUESA
2
2
110 m²

€ 325,000

Bjergudsigt
TORREBLANCA
3
2
114 m²

€ 325,000

LA CALA HILLS
2
2
101 m²

€ 325,000

close