skip to Main Content

Apartment with 2 bedrooms and 1 bathrooms of 88m² in Costa Del Sol (N2Z23234)

Description

Automatisk oversættelse ved hjælp af AI
View original

Frontlinje Strand 2 Værelses Lejlighed i La Cala de Mijas

Beliggende i det eftertragtede Butiplaya kompleks i La Cala de Mijas, tilbyder denne unikke frontlinje strand, sydvendte stuelejlighed direkte adgang til strandpromenaden, stranden og en populær chiringuito restaurant kun få skridt væk. Med åbne havudsigter og en sjælden position foran bygningen - en af kun 20 med denne orientering - fremstår denne ejendom som en primær kystinvestering eller feriebolig.

Lejligheden præsenteres i meget god stand, solgt fuldt møbleret og klar til indflytning. Den fremtrædende funktion er det udvidede åbne opholdsrum, hvor den oprindelige terrasse er blevet integreret i stuen - hvilket skaber en lysere, mere rummelig planløsning, der er unik inden for fællesskabet. Ejendommen inkluderer to værelser, et Jack og Jill badeværelse, dobbelt vinduesglas og fiberoptisk internet, hvilket giver både komfort og praktisk anvendelse.

Beboerne nyder godt af direkte adgang til fælles haver og en 20 meter lang swimmingpool, ideel til svømning, samt låst fælles parkering. Det sikre kompleks af 100 ejendomme tilbyder privatliv, mens det opretholder en livlig kystlivsstil, med butikker, restauranter og alle bekvemmeligheder i La Cala de Mijas inden for nem rækkevidde. Dette er en sjælden mulighed for at sikre sig en virkelig særpræget strandbolig i en førsteklasses beliggenhed.

Resumé:

Frontlinje strandstuelejlighed i Butiplaya
Sydvendt med åbne havudsigter
Unik udvidet stue (konverteret terrasseområde)
Direkte adgang til haver, pool og strandpromenade
2 værelser med Jack og Jill badeværelse
Fuldt møbleret og i meget god stand
20 m offentlig swimmingpool og låst parkering
Fiberoptisk internet, dobbelt vinduesglas, indbyggede skabe

Setting

Beachfront • Close to sea • Front line beach complex

Views

Sea • Garden

Features

Lift • Fitted wardrobes • Near transport • Private terrace • Ensuite bathroom • Double glazing • Fiber optic

Furniture

Fully furnished

Kitchen

Fully fitted

Utilities

Electricity • Drinkable water

Security

Entry phone

Parking

Communal

Orientation

South

Condition

Excellent

La Cala de Mijas, Costa Del Sol

88 m²

1

0 m²

2

€ 549,950

Mere information

close