Apartment with 4 bedrooms and 2 bathrooms of 156m² in Costa Del Sol (N2Z350Z3)
Description
Automatisk oversættelse ved hjælp af AI
View original
View original
Stort 4-værelses lejlighed med panoramisk udsigt – Navigolf Suites, La Cala de Mijas
Denne lejlighed kombinerer perfekt plads, komfort og en uovertruffen beliggenhed. Med 156 m² bygget areal og en østvendt terrasse på 82 m², kan du nyde generøse indendørsarealer og et udendørs rum perfekt til solopgange over Middelhavet.
Beliggende på første sal i blok 1 i Navigolf Suites, tilbyder den uforstyrret udsigt over La Cala de Mijas, La Noria Golf og havet.
Fremhævelser:
- 4 værelser, 2 badeværelser & 1 gæstetoilet
-
- sal, blok 1
- sal, blok 1
- 156 m² bygget areal
- 82 m² terrasse med panoramisk udsigt
- Østvendt med morgen sol
- Store vinduer og lyse indendørsarealer
To poolområder:
Komplekset har to poolområder. Den ene er nybygget og forbeholdt ejere i fase 4 og Navigolf Suites. Den anden er et større poolområde, der er åbent for alle beboere i Navigolf-samfundet – den perfekte balance mellem privatliv og socialt liv.
Navigolf Suites er et eksklusivt udviklingsprojekt med 50 boliger, designet i terrasser for at maksimere udsigten. Førsteklasses materialer og gennemtenkt design sikrer både elegance og komfort.
Området:
Inden for gåafstand til stranden, restauranter, barer og butikker. Centrum af La Cala tilbyder en charmerende blanding af andalusisk karakter og moderne bekvemmeligheder. Golfentusiaster har La Noria Golf lige ved døren, mens Marbella og Málaga kun er en kort køretur væk.
En ideel ejendom til både en permanent bolig og et luksuriøst feriehjem – med fremragende udlejningspotentiale.
Bemærk venligst, at fællesudgifter, IBI og affaldsskat er skøn/omtrentlig beløb, da dette er et nybygget projekt.
Setting
Close to golf • Close to shops • Close to sea • Close to schoolsViews
Sea • Mountain • Golf • PanoramicFeatures
Covered terrace • Lift • Fitted wardrobes • Near transport • Private terrace • Wifi • Paddle tennis • Storage room • Utility room • Ensuite bathroom • Double glazingFurniture
Fully furnishedKitchen
Fully fitted
Nothing to display.
Security
Gated complexParking
GarageOrientation
EastCondition
ExcellentMere information
Andre ejendomme du måske kunne lide...
close


