skip to Main Content

Apartment with 4 bedrooms and 2 bathrooms of 155m² in Costa Del Sol (N2033050)

Description

Automatisk oversættelse ved hjælp af AI
View original

Rummelig lejlighed med en uovertruffen beliggenhed langs det ansete Paseo de Reding, kun 3 minutters gang fra La Malagueta-stranden og blot 10 minutter fra den historiske bymidte.

Denne østvendte, generøst dimensionerede ejendom nyder godt af en overflod af naturligt lys. Den består af 4 soveværelser, 2 badeværelser, et køkken og en stor stue med adgang til terrassen, der vender mod Miramar-hotellet. Boligen har en imponerende renoveringspotentiale, hvilket muliggør en lang række muligheder for at tilpasse rummet til dine personlige præferencer og smag.

Bygningen har en concierge-service.

Beliggende i et livligt område ved siden af stranden, er lejligheden omgivet af et væld af tjenester og faciliteter, der sikrer en livsstil af højeste bekvemmelighed. Desuden præsenterer ejendommen en ekstraordinær investeringsmulighed, med potentiale for betydelig langsigtet og kortsigtet lejeindtægt.

Setting

Beachside • Close to schools

Views

Urban • Street

Features

Lift • Near transport • Private terrace
Nothing to display.
Nothing to display.

Málaga Centro, Costa Del Sol

155 m²

2

0 m²

4

€ 699,000

Mere information

Andre ejendomme du måske kunne lide...

Nær strand Havudsigt
ESTEPONA
3
2
150 m²

€ 665,000

BEL AIR
3
3
140 m²

€ 665,000

ARRIATE
4
4
987 m²

€ 665,000

close