skip to Main Content

Apartment with 3 bedrooms and 2 bathrooms of 98m² in Costa Del Sol (N2115Z25)

Description

Automatisk oversættelse ved hjælp af AI
View original

Fremragende ejendom på stueetagen beliggende i Calaburra – Chaparral, Mijas, i et stille boligområde. En ideel ejendom både som permanent bolig og som et sommerhus eller investeringsmulighed.

Ejendommen tilbyder en komfortabel og funktionel rumfordeling med 3 soveværelser og 2 badeværelser, herunder et ensuite badeværelse, samt en rummelig stue og køkken i åben plan. Den er i god stand og har aircondition, individuel opvarmning og indbyggede skabe.

En af de største højdepunkter ved denne ejendom er den spektakulære 145 m² store private have, et rummeligt og alsidigt udendørsområde, der giver mulighed for at nyde udendørslivet året rundt og skabe forskellige rum, som f.eks. et afslapningsområde, udendørs spiseplads eller et sted at nyde tid med familie og venner.

Ejendomskomplekset tilbyder også en fælles swimmingpool, velholdte haver og privat parkering, hvilket giver et behageligt og bekvemt miljø til hverdagens liv.

En perfekt ejendom for dem, der søger en permanent bolig, et sommerhus eller en fremragende investeringsmulighed.

Setting

Close to shops • Close to sea • Urbanisation

Views

Garden

Features

Covered terrace • Lift • Fitted wardrobes • Private terrace • Ensuite bathroom

Furniture

Not furnished

Kitchen

Fully fitted

Utilities

Electricity • Drinkable water

Security

Gated complex • Entry phone

Parking

Communal • Private

Orientation

South • South west

Condition

Excellent

El Chaparral, Costa Del Sol

98 m²

2

0 m²

3

€ 457,000

Mere information

Andre ejendomme du måske kunne lide...

Nær strand
LA CALA DE MIJAS
3
2
98 m²

€ 435,000

Nær strand Havudsigt
LA CALA
3
2
105 m²

€ 435,000

SELWO
2
2
100 m²

€ 435,000

close